Ranking Termometrów Bezdotykowych – Najlepsze Termometry Bezdotykowe 2020 roku

Najlepszy termometr bezdotykowy zapewnia podwyższoną precyzję pomiaru. Jest to szczególnie ważne, jeśli urządzenie jest nam niezbędne do kontrolowania temperatury dziecka. Istotny jest również czas pomiaru, który nie może być zbyt długi. Nasz ranking termometrów bezdotykowych będzie sporym wsparciem dla tych, którzy pragną zakupić model wysokiej klasy, jednak nie posiadają zbyt dużego budżetu. W zestawieniu zamieściliśmy wyłączenie najlepsze termometry renomowanych marek, które cieszą się uznaniem użytkowników.

Ranking najlepszych termometrów bezdotykowych w 2020 roku – TOP 10

Miejsce Nazwa termometru Cena Najtańsza oferta
1 Microlife NC 150 102 zł Sprawdź teraz
2 Braun BNT400 Termometr bezdotykowy do czoła TOW009395 174 zł Sprawdź teraz
3 MEDIVON Termometr bezdotykowy TB-08 80 zł Sprawdź teraz
4 Tech-Med TMB-COMPACT TMB-COMPACT 80 zł Sprawdź teraz
5 Termometr HI-TECH MEDICAL OROMED ORO-BABY COMPACT 54 zł Sprawdź teraz
6 Beurer FT 90 129 zł Sprawdź teraz
7 Mesmed Termometr TERMOMETR MM 007 FORST PLUS 77 zł Sprawdź teraz
8 Terraillon Thermo distance 120 zł Sprawdź teraz
9 Microlife Termometr bezdotykowy NC 200 *Etui* *IP22* 879 109 zł Sprawdź teraz
10 Tech-Med TM-F03B 84 zł Sprawdź teraz

Ranking najlepszych termometrów bezdotykowych w 2020 roku

1. Termometr bezdotykowy Microlife NC 150

termometr bezdotykowy ranking

Interesuje Cię dobry termometr bezdotykowy, który można zakupić w ekonomicznej cenie? Prezentowany model cechuje się podwyższoną funkcjonalnością, dzięki czemu może zostać wykorzystany do wielu rozmaitych celów. Sprawdzi się więc nie tylko podczas pomiaru temperatury ciała, ale również powietrza w otoczeniu, czy też dowolnego obiektu. Sporym udogodnieniem jest wskaźnik miejsca pomiaru. Przedstawiane urządzenie uchodzi za wytrzymałe, dzięki czemu posłuży niezawodnie długie lata. Plusem jest również sporych rozmiarów wyświetlacz, dzięki któremu sprawdzenie wyniku nie będzie żadnym wyzwaniem. Ponadto istnieje możliwość wyświetlenia daty i godziny. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcemy sprawdzić zapisane wyniki pomiarów. Opcja tam może się przydać np. w sytuacji, gdy szykujemy się do wizyty lekarskiej. Sprzęt działa w ekspresowym tempie, co również jest ogromną zaletą. Trzeba zaznaczyć, że jest on rekomendowany nawet przez lekarzy, czy też położne.

Cena: ok. 102 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

2. Termometr bezdotykowy Braun BNT400

najlepszy termometr bezdotykowy

Nasz ranking termometrów bezdotykowych w 2020 roku to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie chcą decydować się na pochopny zakup. Opisywany model przykładany do czoła gwarantuje wysoką dokładność pomiaru. Nie trzeba więc obawiać się nieprawidłowości – precyzja jest szczególnie ważna podczas pomiaru temperatury ciała dziecka. Przedstawiane urządzenie zapewnia nieprzeciętną wygodę obsługi. Nie wymaga ono żadnych specjalnych umiejętności, gdyż cały proces przebiega intuicyjnie. Wielu użytkowników chwali sobie podwójną technologię. Pomiar może odbywać się bezdotykowo lub dotykowo poprzez przyłożenie do czoła. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Warto wspomnieć, że maksymalna odległość od użytkownika może wynosić 2,5 cm. Nie należy więc odsuwać urządzenia zbyt daleko, gdyż otrzymany wynik może być przekłamany. Nowatorski system kontroluje poprawność pomiaru, dzięki czemu poinformuje nas o wszelkich wykrytych nieprawidłowościach.

Cena: ok. 174 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

3. Termometr bezdotykowy MEDIVON TB-08

dobry termometr bezdotykowy

Planujesz zakup wydajnego i niezawodnego urządzenia, jednak nie masz pojęcia, co wybrać? Polecamy wyłącznie najlepsze termometry bezdotykowe, które są polecane przez ekspertów. Ergonomiczna konstrukcja przekłada się na podwyższony komfort eksploatacji. Kolejną cechą opisywanego modelu jest krótki czas oczekiwania na wynik pomiaru. To doskonały wybór dla rodziców. Zmierzenie temperatury ciała możliwe jest dzięki nowoczesnym technologiom. Podczerwień sprawia, że nie ma konieczności przykładania urządzenia do ciała. Wystarczy zachować odległość 5-15 cm. Trzeba wspomnieć, że jest to model chętnie wybierany przez osoby starsze. W dużej mierze wynika to z faktu, że posiada on czytelny, a jednocześnie spory wyświetlacz. Ponadto obsługa jest banalnie prosta, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. W przypadku jakichkolwiek trudności wystarczy zajrzeć do instrukcji producenta, gdzie wszystko zostało dokładnie opisane. Sporym atutem jest uniwersalność przedstawianego termometru. Za jego pomocą można zmierzyć temperaturę rozmaitych obiektów.

Cena: ok. 80 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

4. Termometr bezdotykowy Tech-Med TMB-COMPACT TMB-COMPACT

ranking termometrów bezdotykowych

Chcesz zakupić dobry, a jednocześnie tani termometr bezdotykowy, który zapewni najwyższą dokładność pomiaru. Prezentowany model wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Został on zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających. Zapewnia bezpieczną eksploatację, a także ponadprzeciętną wygodę. Plusem jest pojemna pamięć, w której znajdują się ostatnie 32 pomiary. W przypadku podwyższonej temperatury ciała zostaje uruchomiony alarm, który sygnalizuje zły stan zdrowia. Dla niejednej osoby duże znaczenie ma kompaktowy rozmiar. Taki termometr nie zabiera zbyt dużej ilości przestrzeni, a więc można wrzucić go do torby, czy też plecaka. Jest to polecany termometr bezdotykowy dla dzieci – takie urządzenie zawsze można mieć przy sobie. Za jego pomocą można zmierzyć również temperaturę dowolnych przedmiotów np. butelki z mlekiem.

Cena: ok. 80 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

5. Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL OROMED ORO-BABY COMPACT

termometry bezdotykowe ranking

W naszym rankingu można znaleźć najlepsze termometry bezdotykowe, które usatysfakcjonują tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Opisywane urządzenie posiada niewielkie wymiary, co ułatwiaj jego przechowywanie, czy też przenoszenie. Można bez obaw zabrać go ze sobą w podróż. Sprzęt renomowanego producenta przetrwa nawet najcięższe warunki eksploatacji. Obudowa jest wyjątkowo wytrzymała, a jednocześnie niepodatna na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Z pewnością pozostanie w nienaruszonym stanie długi czas. To doskonała inwestycja w przypadku dzieci oraz osób starszych. Termometr posiada czytelny wyświetlacz, a więc odczytanie wyniku pomiaru nie będzie żadnym problemem. Model ten wydaje alarm dźwiękowy w przypadku podwyższonej temperatury. Zostanie on wyłączony po 60 sekundach od wykrycia bezczynności. Zmniejsza to ryzyko przedwczesnego wyładowania baterii. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie energooszczędne rozwiązania.

Cena: ok. 54 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

6. Termometr bezdotykowy Beurer FT 90

dobry termometr bezdotykowy ranking

Poszukujesz taniego, a jednocześnie nowoczesnego termometru bezdotykowego? Opisywany model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Bazuje on na innowacyjnych technologiach, co przekłada się na podwyższoną dokładność pomiaru. Nie trzeba obawiać się, że otrzymany wynik będzie niezgodny ze stanem rzeczywistym. Wysokiej klasy urządzenie polecane jest zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Jest to uniwersalny model, który przyda się każdemu. Sprawdza się on o wiele lepiej, niż klasyczne termometry. Plusem jest błyskawiczne działanie. Nie trzeba czekać kilku minut na otrzymanie wyniku. Po zakończeniu pomiaru urządzenie wyda charakterystyczny dźwięk. Warto jednak dodać, że kontrola dźwiękowo może zostać wyłączona, a więc wszystko zależy od osobistych preferencji. Technika pomiarowa wykorzystuje podczerwień, dzięki czemu termometr może znajdować się w odległości kilku centymetrów od czoła. Solidna obudowa ułatwia przenoszenie sprzętu.

Cena: ok. 129 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

7. Termometr bezdotykowy Mesmed MM 007 FORST PLUS

najlepsze termometry bezdotykowe

W naszym rankingu znajdują się termometry bezdotykowe, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających. Szczególną uwagę warto jest zwrócić na prezentowany model. Intryguje on niesztampową budową, która przyciąga wzrok. Warto jednak podkreślić, że konstrukcja jest w pełni ergonomiczna, a urządzenie może być stosowana podczas pomiaru temperatury ciała maluszka. Brak kontaktu z ciałem ułatwia zachowanie optymalnego poziomu higieny. Jest to szczególnie ważne, jeśli termometr stosowany jest przez kilka osób jednocześnie. Nie ma konieczności jego oczyszczania, tak jak jest w przypadku standardowych modeli dotykowych. Trzeba wspomnieć, że przedstawiane urządzenie może zostać przystawione do dowolnego obszaru ciała. Zaleca się jednak pomiar za uchem lub na czole. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się błędów pomiarowych. Warto dodać, że proponowany sprzęt posiada niezbędne certyfikaty, dzięki czemu może być eksploatowany nawet w placówkach medycznych.

Cena: ok. 77 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

8. Termometr bezdotykowy Terraillon Thermo distance

termometr bezdotykowy najlepszy

Jeśli potrzebujesz funkcjonalnego, a jednocześnie niezawodnego termometru bezdotykowego, to koniecznie sprawdź ten model. Jest to urządzenie o doskonałych parametrach użytkowych. Zostało ono wykonane z najwyższej klasy tworzyw oraz komponentów. Bezpośrednio przekłada się to na nieprzeciętną precyzję pomiaru, a także odporność na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Prezentowany sprzęt nie wymaga kontaktu z ciałem, dzięki czemu utrzymanie właściwego poziomu higieny nie będzie żadnym problemem. Nie musi być on oczyszczany po każdym użytku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby był eksploatowany przez wszystkich domowników. Producent zastosował innowacyjne technologie, dzięki czemu pomiar odbywa się szybko i bezproblemowo. Ryzyko zafałszowania wyniku jest bardzo niewielkie. Termometr poinformuje nas o wykryciu nieprawidłowości – w takim przypadku wystarczy jedynie powtórzyć pomiar, co trwa kilkanaście sekund.

Cena: ok. 120 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

9. Termometr bezdotykowy Microlife NC 200 *Etui* *IP22* 879

ranking termometr bezdotykowy

W naszym rankingu wysokiej klasy termometrów bezdotykowych nie mogło zabraknąć tego modelu. Jest to sprzęt, który pochodzi od cenionego producenta. Ponadto posiada on niezbędne certyfikaty, które potwierdzają, że jest on zgodny z aktualnie obowiązującymi normami oraz standardami. Wielkim plusem jest fakt, że czujniki pomiarowe nie są podatne na zakłócenia z zewnątrz. Nie trzeba obawiać się, że temperatura powietrza zakłóci pomiar. Trzeba wspomnieć, że model ten automatycznie uruchamia się po wykryciu odległości mniejszej niż 5 cm. Jest to sporym udogodnieniem dla użytkowników, którzy oczkują wysokiego komfortu obsługi. Nie bez znaczenia jest również niski pobór energii. Komplet baterii wystarczy na około 2000 pomiarów, co jest znakomitym wynikiem. Na uwagę zasługują również niewielkie wymiary urządzenia. Jest to istotne dla tych, którzy często podróżują i zabierają ze sobą termometr. Obudowa jest mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne lub zarysowania.

Cena: ok. 109 zł
Znajdź najtańszą ofertę

 

10. Termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03B

dobry termometr na podczerwień

Nie wiesz, jaki termometr bezdotykowy gwarantuje podwyższoną dokładność pomiaru? Koniecznie zapoznaj się z opisywanym urządzeniem, które zostało zaprojektowane przez jednego z najlepszych producentów z branży akcesoriów medycznych. Konstrukcja została dokładnie przemyślana, dzięki czemu nie trzeba obawiać się przypadkowego uszkodzenia obudowy. Taki model to zakup na długie lata. Może posłużyć zarówno w warunkach domowych, jak i w podróży. Jest mały i lekki, dzięki czemu pomieścimy go w każdej walizce, czy też torbie. Nie potrzebuje on specjalnych zabezpieczeń przed działaniem czynników otoczenia. Cyfrowy wyświetlacz gwarantuje wyraźny i czytelny pomiar. Jest to szczególnie istotne dla seniorów, czy też osób posiadających słaby wzrok. Sygnały dźwiękowe stanowią kolejne udogodnienie. Termometr poinformuje użytkownika o podwyższonej temperaturze ciała. Model ten umożliwia zapisanie ostatnich 32 wyników pomiaru.

Cena: ok. 84 zł
Znajdź najtańszą ofertę

Więcej rankingów znajdziesz na Najlepszy-Ranking.pl

Rate this post

Artykuł opublikowano: 31 stycznia 2020
Artykuł zaktualizowano: 9 marca 2020

Dodaj komentarz