Przedwczesny wytrysk – jak przedłużyć stosunek opóźniając wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to wstydliwy problem, który dotyka mężczyzn w każdym wieku i ze wszystkich grup społecznych. Mimo dużych postępów, wciąż nie jesteśmy wystarczająco otwarci, by mówić o tym głośno – nawet z własnymi partnerami. W samotności jednak wielu mężczyzn dotkniętych nieprzyjemną przypadłością jaką jest przedwczesny wytrysk zastanawia się, jak przedłużyć stosunek i dać więcej satysfakcji sobie, a przede wszystkim partnerce. Czy wśród licznych środków farmakologicznych istnieją naprawdę skuteczne tabletki na przedłużenie stosunku?

Jak przedłużyć stosunek tabletkami na przedwczesny wytrysk?

tabletki na opóźnienie wytrysku

Kup Climax-Control prosto od producenta

Popyt rodzi podaż – można to zaobserwować również w tej dziedzinie. Tabletki na dłuższy stosunek oferuje wiele firm, jednak o niewielu z nich można powiedzieć cokolwiek dobrego. Na uwagę zasługuje środek o nazwie Climax Control, cieszący się dobrą opinią wśród zażywających go panów. Jak działają te tabletki na opóźnienie wytrysku?

 

Sekret skuteczności i bezpieczeństwa Climax Control tkwi w składzie tabletek. Są to stuprocentowo naturalne składniki, wśród których można wymienić:

 • nasiona rośliny o nazwie Griffonia, które w składzie tabletek odpowiadają za syntezę endorfin;
 • jagody brazylijskiej rośliny o nazwie Acai bogate w antyoksydacyjne antocyjany oraz kwas elagowy;
 • kwas foliowy usprawniający percepcję seksualnych bodźców;
 • sarsaparilla (od wieków znana w Południowej Ameryce jako roślina pomocna w walce z impotencją i przedwczesnym wytryskiem);
 • winian l-karnityny, będący naturalnym aminokwasem usprawniającym uwalnianie acetylocholiny, pomagający w eliminacji przedwczesnego wytrysku czy słabej erekcji, które to problemy są często związane właśnie z niedoborem acetylocholiny;
 • Tribulus Terrestris (roślina znana z właściwości wzmacniających, używana w starożytnej medycynie chińskiej jako afrodyzjak. Jej ekstrakty podnoszą libido i wydłużają czas erekcji).

Dzięki naturalnemu składowi, zażywanie tabletek na przedwczesny wytrysk Climax Control jest wolne od szkodliwych skutków ubocznych. Środek ten, poza tym, że spełnia swoje zadanie jako tabletki przedłużające stosunek, jest całkowicie obojętny dla zdrowia. Warto zaznaczyć, że tabletki nie działają doraźnie, czyli zażyte tuż przed stosunkiem nie zadziałają. Ich działanie obserwuje się po 4 dniach stosowania dwa razy dziennie po jednej tabletce. Pełny efekt osiąga się po około 3 miesiącach kuracji.

 

Skuteczność tabletek na przedwczesny wytrysk

skuteczność tabletek na opóźnienie wytrysku

Według opinii mężczyzn stosujących Climax Control, warto jest regularnie przyjmować tabletki i czekać tak długo na pełny efekt. Tabletki te bowiem są w stanie przedłużyć stosunek nawet o 30 minut! Przypomnijmy – działają przy tym w sposób bezpieczny dla zdrowia i nie dają skutków ubocznych.

Dodatkowe pół godziny stosunku to zdecydowana poprawa jakości życia seksualnego par dla których przedwczesny wytrysk partnera stanowił dotąd spory problem.
Warto nadmienić, że przez cały czas trwania stosunku erekcja jest pełna i satysfakcjonująca. Nie trzeba przerywać zabawy z powodu zmniejszenia wzwodu i nie jest konieczne zwalnianie tempa w celu uniknięcia przedwczesnego wytrysku.

Oczywiście szczegóły zależą od indywidualnych predyspozycji i podatności zażywającego na działanie składników Climax Control. Różnica może dotyczyć kilku minut w jedną lub druga stronę, jednak efekt w postaci pełnego zadowolenia z poprawy życia seksualnego w każdym przypadku jest wart zachodu.

Aby zrozumieć, że zażywanie tabletek może być skuteczne, zastanówmy się, skąd w ogóle bierze się problem, jakim jest przedwczesny wytrysk.

 

Przedwczesny wytrysk – skąd się bierze?

przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk nie jest problemem tylko mężczyzn, ale też kobiet. Nieudane życie seksualne bywa bowiem przyczyną frustracji prowadzących do konfliktów w związku, a nawet do jego rozpadu. Czym właściwie jest przedwczesny wytrysk według definicji? Przedwczesny wytrysk to nie jest po prostu krótkotrwały stosunek, choć często postrzega się te zjawiska jako równoznaczne. Przedwczesny wytrysk jest niezdolnością mężczyzny do prowadzenia gry wstępnej i kontynuowania stosunku wystarczająco długo, by partnerka osiągnęła satysfakcję seksualną. Objawia się wytryskiem nasienia tuż po rozpoczęciu stosunku, a czasem jeszcze w czasie gry wstępnej. Odbywa się to bez kontroli mężczyzny i zdecydowanie wcześniej, niż on sam by tego chciał. Przedwczesny wytrysk rujnuje życie seksualne i odbiera mężczyźnie pewność siebie. Jest źródłem przygnębienia i w skrajnych przypadkach może być przyczyną depresji. Przedwczesny wytrysk jest częstym problemem mężczyzn o niewielkim doświadczeniu seksualnym i nie posiadających stałej partnerki. Przyczyną jest wtedy nadwrażliwość na bodźce seksualne.

Kup Climax-Control prosto od producenta

Przyczyną może być również reakcja nerwicowa wywołana traumatyczną sytuacją z przeszłości, kiedy to przedwczesny wytrysk został na przykład wyśmiany przez partnerkę. Mężczyzna wtedy tkwi w spirali lęku i jedna negatywna sytuacja, w której przedwczesny wytrysk odgrywa główną rolę, nakręca kolejną.

Przyczynami tego problemu mogą być również problemy organiczne, takie jak:

 • narkomania;
 • alkoholizm;
 • długotrwały stres;
 • starzenie organizmu;
 • nadwrażliwość żołędzi;
 • cukrzyca;
 • niektóre schorzenia neurologiczne;
 • schorzenia układu moczowo – płciowego.

Krótki stosunek nie zawsze jest problemem. Jeśli partnerka jest zadowolona z pożycia, wszystko jest w porządku. Niestety jednak rzadko dzieje się tak, by przedwczesny wytrysk nie stanowił problemu w związku.

 

Przedłużenie stosunku – czy tego oczekują kobiety?

Przedłużenie stosunku

Wyrozumiała i cierpliwa partnerka to prawdziwy skarb. Kobieta taka z reguły nie mówi mężczyźnie, że nie osiąga satysfakcji podczas zbyt krótko trwającego stosunku. Czy oznacza to, że jest w pełni zadowolona z pożycia? Raczej nie. Kobiety potrzebują więcej czasu na osiągnięcie prawdziwej satysfakcji ze stosunku, niż mężczyźni i oczekują zarówno długiej gry wstępnej, jak i odpowiednio długiego stosunku. To, że partnerka nie mówi o swoich potrzebach, nie znaczy, że ich nie posiada. Warto więc wiedzieć, jak wydłużyć stosunek, by partnerka miała możliwość osiągnięcia satysfakcji jako pierwsza. Jeśli masz wątpliwości, czy kobiety rzeczywiście oczekują dłuższego stosunku, zajrzyj na dowolny, kobiecy portal poświęcony tematyce życia intymnego. Zdziwisz się, ile znajdziesz pytań o domowe sposoby na przedłużenie stosunku. Czy takie sposoby rzeczywiście istnieją i czy są skuteczne?

 

Pozostałe metody na przedwczesny wytrysk

Istnieje kilka metod radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem. Omówmy sobie kilka z nich i zastanówmy się – czy naprawdę mogą być skuteczne?

Jeden ze sposobów poradzenia sobie z nadmiarem bodźców, jest nałożenie kilku prezerwatyw naraz. To rzeczywiście może osłabiać bodźce, jednak co wtedy, kiedy osłabienie przeniesie się na samą erekcję? Chyba nie o to nam chodzi.

Kolejna metoda to picie przed stosunkiem alkoholu, który ma rozrzedzić krew i opóźnić wytrysk. Przy okazji jednak znieczula i panowie, którzy próbowali stosować tę metodę, nie mają o niej najlepszego zdania. Ich partnerki zresztą również. Seks to gra wielu zmysłów, w tym powonienia. Opary alkoholu z pewnością nie „nakręcą” partnerki. Wyjściem z sytuacji mogłoby być napicie się we dwoje, tyle że wtedy alkohol znieczuli również ją – będzie potrzebowała jeszcze więcej czasu.

Kup Climax-Control prosto od producenta

Jeszcze dziwniejszym sposobem na poradzenie sobie z problemem przedwczesnego wytrysku, jest myślenie o rzeczach obojętnych lub wręcz aseksualnych – na przykład o bieżącym rozliczeniu podatkowym, czy przeglądzie auta. Nawet, jeśli ta metoda działa, trudno sobie wyobrazić kobietę w uniesieniu i mężczyznę z myślami w warsztacie samochodowym. Satysfakcja ma być udziałem obu stron, które powinny znajdować się w czasie stosunku zarówno ciałem, jak i duszą w tym samym miejscu.

Niektórzy panowie próbują środków znieczulających – to również nie jest dobry pomysł z punktu widzenia partnerki, która może mieć wrażenie, że ma do czynienia z kawałkiem drewna. Na tego typu postawę u kobiet często narzekają panowie, dlaczego więc znieczulenie i „drewnianość” w sypialni ma się podobać kobietom?

Nieco lepiej wygląda sprawa ćwiczeń, mających na celu kontrolę erekcji. Jednak tak naprawdę działają one na zasadzie placebo, dodając mężczyźnie pewności siebie. W przypadkach, kiedy mężczyzna jest podatny na sugestie, a jego problem rzeczywiście wynika z braku pewności siebie, ten sposób może dać czasem oczekiwane rezultaty. Nie zanotowano jednak zbyt wielu pozytywnych opinii na temat żadnego z popularnych ćwiczeń na opóźnienie erekcji.

Wygląda na to, że jedynie regularne zażywanie tabletek zawierających naturalne składniki czynne znane od pokoleń, może dać wymierne i trwałe rezultaty. Takim właśnie środkiem jest Climax Control.

 

Podsumowanie

Podsumowując – przedwczesny wytrysk to duży problem dla par, nie tylko dla mężczyzn. Wybór odpowiedniej metody walki z tą przypadłością jest więc sprawą niezwykle ważną. Udane pożycie seksualne obojga partnerów zdecydowanie poprawia atmosferę w związku. Nawet, kiedy w innych płaszczyznach partnerzy nie do końca się ze sobą zgadzają.

Nie zapominajmy również o mężczyznach bez stałej partnerki, którzy często rezygnują z nawiązania trwalszej relacji z powodu problemu z przedwczesnym wytryskiem. Strach przed kompromitacją w sypialni sprawia, że wybierają samotność, podczas gdy mogliby wieść satysfakcjonujące życie rodzinne. Przedwczesny wytrysk, bez względu na przyczyny, stanowi problem nie tylko fizjologiczny, ale również, a nawet przede wszystkim psychologiczny. Skoro istnieje środek tak skuteczny i cieszący się tyloma pozytywnymi opiniami, naprawdę warto spróbować. Warto być wytrwałym w stosowaniu i cieszyć się rezultatami, które mogą naprawdę odmienić życie.

3.7/5 - (8 votes)

Źródło:
https://www.webmd.com/men/what-is-premature-ejaculation
https://www.urologyhealth.org/urologic-conditions/premature-ejaculation
https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/premature-ejaculation/diagnosis-treatment/drc-20354905


Artykuł opublikowano: 28 stycznia 2019
Artykuł zaktualizowano: 28 lutego 2019

Dodaj komentarz