Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud

Każda kobieta chciałaby atrakcyjnie prezentować się na plaży, czy basenie? Tam niestety nie ma większych szans na ukrycie mankamentów figury, tymczasem pozbycie się nadmiaru tłuszczu z niektórych, problematycznych miejsc, może być naprawdę trudne. Do miejsc takich zalicza się na przykład wewnętrzna strona ud. Sama dieta odchudzająca to zdecydowanie za mało. Co z ćwiczeniami?

Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud – czy to wystarczy?

Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud

Istnieją specjalne ćwiczenia na wewnętrzne partie ud, które z pewnością wspomogą rozwój mięśni w tych partiach ciała i pomogą je wysmuklić. Jednak ćwiczenia, nawet w połączeniu z dietą, nie uczynią cudu, jeśli masz powolny metabolizm. Jak to zmienić? Jak schudnąć z ud? Istnieje doskonały środek na bazie składników naturalnych. Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud w połączeniu z suplementem diety o nazwie Piperinox, mogą zaskoczyć Cię efektem.

 

Czym tak naprawdę jest Piperinox?

Piperinoxn na wewnętrzną stronę ud

Kup Piperinox już teraz! Prosto od producenta

Piperinox jest produktem najnowszej generacji w dziedzinie tabletek na odchudzanie wspomagających utratę zbędnych kilogramów. Jest owocem długotrwałych, gruntownych badań nad odpowiednim wyborem składników naturalnych w dawkach skutecznych, a zarazem bezpiecznych dla zdrowia. Suplement ten jest prawdziwym wybawieniem dla osób, które próbowały już wszystkiego i zniechęciły się brakiem jakichkolwiek efektów. Piperinox działa wielopłaszczyznowo, wspomagając proces utraty zbędnych kilogramów tak, aby przebiegał on nie tylko skutecznie i w miarę szybko, ale również bezpiecznie dla zdrowia i bez efektu jo-jo.

 

Jak działa ten środek i jakie składniki odpowiadają za działanie suplementu diety Piperinox?

 • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – jego zadaniem jest wspomaganie procesów trawiennych w przewodzie pokarmowym, blokowanie odkładania się pod skórą tkanki tłuszczowej oraz przyspieszenie metabolizmu;
 • ekstrakt z nasion guarany – dodaje energii i poprawia koncentrację, która niestety często szwankuje w czasie odchudzania;
 • ekstrakt z owoców rocznej papryki – przyspiesza metabolizm oraz przyspiesza termogenezę, dzięki czemu szybciej spalamy kalorie, na przykład wykonując ćwiczenia na wewnętrzną partię ud;
 • ekstrakt z cynamonu – przyspiesza proces trawienia;
 • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (owoce) – wspomaga proces trawienia, ułatwia przyswajanie składników spożywczych, zmniejsza apetyt i dodaje energii;
 • chrom – hamuje trawienie oraz zmniejsza apetyt na słodycze;
 • ekstrakt z imbiru lekarskiego – przyspiesza spalanie kalorii, usprawnia spalanie węglowodanów.

Piperinox jest więc wieloskładnikowym suplementem wspomagającym odchudzanie, którego składniki zostały dobrane tak, by ich działanie wzajemnie się uzupełniało. Jego zadania to:

 • poprawa przemiany materii;
 • przyspieszenie procesu trawienia;
 • ułatwienie przyswojenia z pożywienia niezbędnych składników odżywczych;
 • ograniczenie wchłaniania tłuszczy i węglowodanów;
 • kontrola i utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi;
 • poprawa ogólnej odporności organizmu;
 • wspomaga pracę wątroby;
 • działa osłonowo na żołądek.

Wszystkie powyższe dobroczynne efekty można zaobserwować, przyjmując jedynie jedną kapsułkę dziennie i wykonując ćwiczenia na uda wewnętrzne.

Poznajmy 5 ćwiczeń na wewnętrzną partię ud, które w połączeniu ze środkiem Piperinox, pozwolą Ci zrzucić kilogramy i wysmuklić te trudne rejony ciała.
Przyda nam się tak zwana agrafka – prosty przyrząd wspomagający ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud.

 

Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud

1. Unoszenie nóg

Jest to najprostsze z ćwiczeń na uda wewnętrzne. Możesz je wykonywać siedząc lub leżąc. Najlepiej będzie wykorzystać piłkę, ale ćwiczenie to można wykonywać również przy pomocy poduszki.

Leżąc lub siedząc, umieszczamy między nogami poduszkę i po prostu ściskamy ją i puszczamy na zmianę. Ćwiczenie należy powtarzać w jednostajnym tempie przez 10 minut.

 

2. Leżakowanie

To ćwiczenie nie wymaga użycia żadnego przyrządu, ani poduszki. Połóż się na lewym boku, zegnij prawą nogę w kolanie, a lewą unoś rytmicznie do góry zdecydowanym, energicznym ruchem. Po 20 powtórzeniach zmień pozycję i powtarzaj to samo 20 razy dla prawej strony.

 

3. Przysiady

Stań w szerokim rozkroku ustawiając stopy na zewnątrz i wykonaj głęboki, powolny przysiad. Dłonie trzymaj na wysokości piersi złączone wewnętrzną stroną. Ćwiczenie należy powtórzyć 15 razy.

 

4. Krzesełko

Ćwiczenie to, to tak zwane krzesełko. Nie rozbudowuje ono mięśni, ale je skutecznie wzmacnia. Potrzebujesz do jego wykonywania fragmentu ściany, o którą będziesz mogła się oprzeć plecami.

Stań przy ścianie opierając się o nią plecami. Powoli zacznij „siadać”, przez cały czas opierając plecy o ścianę, aż do momentu, gdy uda będą w pozycji równoległej do podłogi.

 

5. Nożyce

Połóż się na plecach i machaj energicznie naprzemiennie wyprostowanymi nogami w górę i w dół. Następnie zmień kierunek, machając nogami na boki. Każdy rodzaj nożyc powinnaś wykonać przynajmniej 15 razy.

 

Podsumowanie

Powyższe ćwiczenia w połączeniu z suplementem diety Piperinox, pomogą ci skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów i wyszczuplą problematyczne okolice ud, zwłaszcza ich wewnętrzne partie.

Pamiętaj, że bardzo ważna jest wytrwałość i systematyczność. Staraj się nie podjadać między posiłkami. Unikaj słodyczy i słonych przekąsek, typu chipsy, paluszki, czy solone orzeszki. Może Ci się to wydawać trudne, zwłaszcza, jeśli to nie jest Twoje pierwsze podejście do odchudzania i już dobrze siebie znasz. Piperinox jednak został stworzony właśnie po to, aby przyhamować Twój apetyt – również na słodycze.

Kiedy będziesz przyjmować suplement regularnie wspomagając nim opisane powyżej ćwiczenia, z pewnością w szybkim tempie zauważysz pierwsze efekty. Zacznie się nieśmiało po około dwóch tygodniach. Nie przerywaj. Po miesiącu posypią się kilogramy i komplementy. Przygotuj się na wymianę garderoby. Niektóre osoby wykonując ćwiczenia wspomagane Piperinoxem, schudły nawet o kilka rozmiarów! Pamiętaj również, by nie zrezygnować z pożytecznych nawyków żywieniowych, ćwiczeń i zażywania suplementu nawet, kiedy już osiągniesz pożądaną sylwetkę.

4.7/5 - (3 votes)

Pozostałe artykuły dotyczące odchudzania:
Skuteczne tabletki na odchudzanie – Ranking suplementów w 2019
Dieta odchudzająca, czyli co jeść, żeby schudnąć?
Jak schudnąć z ud? Sprawdzony sposób na odchudzanie ud
Jak schudnąć z brzucha w tydzień? Czyli szybkie odchudzanie brzucha
Jak schudnąć bez diety i ćwiczeń? 8 skutecznych sposobów

Źródło:
https://www.shape.com/fitness/workouts/best-inner-thigh-exercises-all-time
https://www.womenshealthmag.com/fitness/g25996674/inner-thigh-exercise/


Artykuł opublikowano: 31 stycznia 2019
Artykuł zaktualizowano: 28 lutego 2019

Dodaj komentarz